XV. OLDTIMER BOHEMIA RALLY 2024 + III. YOUNGTIMER BOHEMIA RALLY 2024

Concours d'Elegance

Pozvánka na výstavu historických vozidel II. CONCOURS d'ELEGANCE 2024

Přijměte pozvání na jedinečnou akci, která se koná v městě Mladá Boleslav v sobotu 14. září 2024, a která vám představí unikátní a nejkrásnější exkluzivní historická vozidla u nás. Jejich podiem bude prostor u Škoda Muzea.

Na této výstavě budete mít možnost vidět úžasné automobilové i motocyklové kousky, které na silnici již běžně nepotkáte a jejich design, historie i technologie a kvalita zpracování vám vyrazí dech. Těšit se můžete na záři klasických veteránů, které se zapojí do soutěže o jedinečnost a eleganci nejen prvorepublikových vozidel.

V soutěži Concours d'Elegance se prezentují vzácné, unikátní a historicky významné automobily, které vynikají nejen svým designem, ale také zpracováním a původem. Tyto vozy jsou pečlivě vybírány a hodnoceny porotou na základě mnoha kritérií, jako jsou například originalita, úplnost, estetická kvalita, historická hodnota a technické parametry.

Obecným cílem je představit vozidlo, které je ve stejném nebo lepším stavu, než v jakém bylo, když opouštělo výrobní linku. Pokud nejsou originální, úpravy nejsou povoleny a komponenty musí být vhodné pro rok a model automobilu nebo motocyklu. Dokonce ani komponenty nebo prvky namontované na automobilech stejného typu, ale v jiném roce výroby nebo úrovni výbavy, nejsou povoleny. Originální příslušenství z vlastního sortimentu výrobců je povoleno a některé soutěže povolují poprodejní vybavení a příslušenství za předpokladu, že jsou ve správném období. Vozy a motocykly musí být prezentovány v bezchybném vizuálním stavu, stejně jako u ostatních vozů třídy Concours.

Pokud jste nadšenci do automobilů a jste milovníky klasických vozidel, motocyklů a technologií, nesmíte tak tuto akci propásnout. Během dne budete moci také sledovat dojezdy mladších historických vozidel do cíle, v rámci Oldtimer Bohemia Rally, které bude zakončovat svou tří denní tour u mladoboleslavského Škoda Muzea. Na své si přijdou všechny věkové skupiny, a to i díky doprovodnému programu během celého dopoledne.

Přijďte se podívat a vybrat svého favorita, kterého můžete podpořit v anketě o diváckou cenu „Concours d'Elegance Public Champion 2024“. Připojte se k nám na výstavě Concours d'Elegance a užijte si jedinečnou atmosféru a krásu automobilů a motocyklů jako nikdy předtím. Těšíme se na vaši návštěvu!

Program: sobota 14.9.2024

9:00 - 10:45  příjezd účastníků

11:00 – 17:00 výstava vozidel

19:00 vyhlášení soutěže ve Škoda Muzeum

 

MÁTE V GARÁŽI ZAJÍMAVÝ VŮZ ČI MOTOCYKL, PROSÍM OZVĚTE SE NÁM, RÁDI S VÁMI PROBEREME MOŽNOSTI JEHO VYSTAVENÍ A PREZENTACE VEŘEJNOSTI ...

NEBO SE ZDE ROVNOU PŘIHLASTE ...

DĚKUJEME MOC ...

Přihláška

Řidič
Spolujezdec
Vozidlo
Přijedu po vlastní ose?

Odesláním přihlášky potvrzuji, že uvedené informace jsou pravdivé. Potvrzuji, že posádka i startující vozidlo budou pojištěny během Oldtimer Bohemia Rally 2024.